evoMAG evolueaza! Avem nevoie de tine in departamentele Marketing onlineDepozitAgent Logistica. Hai sa evoluezi alaturi de noi.
Raporteaza o problema
CABLU FIBRA OPTICA duplex multimode, 2m, conectori LC-LC, bulk
Gembird CABLU FIBRA OPTICA duplex multimode, 2m, conectori LC-LC, bulk 115669
56.99 In stock

CABLU FIBRA OPTICA duplex multimode, 2m, conectori LC-LC, bulk

COD: [ CFO-LCLC-OM2-2M ] ID: 115669
56,99 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 0.6 Lei
(Pret fara taxa verde: 56,39 Lei)
Timp estimativ de livrare
Din Showroom-ul evoMAG.ro: Poate fi ridicat in 13 zile dupa ora 12:00
Livrare prin curier în București:Se livreaza in 14 zile pana in ora 18:00
Livrare prin curier în țară:Se livreaza in 14 zile pana in ora 18:00
Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
56,99 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 0.6 Lei
(Pret fara taxa verde: 56,39 Lei)
CABLU FIBRA OPTICA duplex multimode, 2m, conectori LC-LC, bulk

Scurta descriere