evoMAG evolueaza! Avem nevoie de tine in departamentele Vanzari online, Depozit. Hai sa evoluezi alaturi de noi.
Raporteaza o problema
CABLU FIBRA OPTICA duplex multimode, 1m, conectori LC-LC, bulk,
Gembird CABLU FIBRA OPTICA duplex multimode, 1m, conectori LC-LC, bulk, 115665
66.99 Out of stock

CABLU FIBRA OPTICA duplex multimode, 1m, conectori LC-LC, bulk,

COD: [ CFO-LCLC-OM2-1M ] ID: 115665
66,99 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 0.6 Lei
(Pret fara taxa verde: 66,39 Lei)
Alerta pret!
Compară Intrebare tehnică? Producător Printeaza
  • Produse recomandate
  • Scurta descriere
  • Comparare
  • Detalii tehnice
  • Review-uri
66,99 Lei
(TVA inclus)
Include taxa verde: 0.6 Lei
(Pret fara taxa verde: 66,39 Lei)
CABLU FIBRA OPTICA duplex multimode, 1m, conectori LC-LC, bulk,

Scurta descriere