evoMAG.ro

Fibra optica

Ordonare dupa:
CTCUnion  miniGBIC singlemode SFS-7020-WB
ID#: 11384
 
9,00 Lei 
(TVA inclus)
Shunsheng Patch panel 24 porturi CAT5e - sertizare Krone
ID#: 53247
 
88,99 Lei 
(TVA inclus)
Cisco Transceiver SX Mini-GBIC SFP (MGBSX1)
ID#: 91580
icon_transport_gratuit

 
448,99 Lei 
(TVA inclus)
CTCUnion Convertor
ID#: 4175
icon_transport_gratuit

 
517,99 Lei 
(TVA inclus)
CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7010-WA
ID#: 11381
 
125,99 Lei 
(TVA inclus)
Cisco Transceiver LH Mini-GBIC SFP (MGBLH1)
ID#: 91581
icon_transport_gratuit

 
874,99 Lei 
(TVA inclus)
CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7010-WB
ID#: 11382
icon_transport_gratuit

 
172,99 Lei 
(TVA inclus)
Shunsheng Patch panel 24 porturi CAT6- sertizare Krone
ID#: 53246
 
135,99 Lei 
(TVA inclus)
CTCUnion Sasiu FRM401 pentru fibra optica FRM401-CH
ID#: 4277
icon_transport_gratuit

 
904,99 Lei 
(TVA inclus)
CTCUnion  miniGBIC singlemode SFS-7020-WA
ID#: 11383
 
125,99 Lei 
(TVA inclus)
HP Modul J4858C SX-LC Mini-GBIC
ID#: 13305
icon_transport_gratuit

 
284,99 Lei 
(TVA inclus)
HP Modul J4859C LX-LC Mini-GBIC
ID#: 13307
icon_transport_gratuit

 
1.225,99 Lei 
(TVA inclus)
CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7040-L31
ID#: 11377
icon_transport_gratuit

 
392,99 Lei 
(TVA inclus)
D-Link Modul Mini GBIC SFP  - 1000BaseLX, DEM-312GT2
ID#: 89852
icon_transport_gratuit

 
1.242,99 Lei 
(TVA inclus)
CTCUnion miniGBIC singlemode SFS-7080-Z55
ID#: 11379
icon_transport_gratuit

 
559,99 Lei 
(TVA inclus)
HP Modul J4132A LX Transceiver
ID#: 13302
icon_transport_gratuit

 
2.699,99 Lei 
(TVA inclus)
Ordonare dupa:
Prev Next
  • Intel Platinum Partner 2014
  • HP Platinum Partner
  • Partener Cisco
  • evoMAG partener LENOVO
  • Price
  • ShopMania
  • CallTrack
  • Marius Dragne
  • Compari.ro - ghid autentic de shopping