evoMAG.ro

Diverse retea

Ordonare dupa:
Priza dubla, montare pe perete Intellinet, 2 x RJ45, UTP Cat 6 (Alb)
ID#: 1122336
 
29,00 Lei 
(TVA inclus)
Modul Start Bit SBN-SF-WC04-020, Gigabit, SFP, Singlemode
ID#: 2729339
icon_transport_gratuit

 
131,57 Lei 
(TVA inclus)
Patch panel Gembird NPP-C548CM-001, 48 Porturi, CAT.5e, 19", 2U
ID#: 1271453
icon_transport_gratuit

 
197,52 Lei 
(TVA inclus)
Mufa PNI RJ45 pentru cablu UTP Cat 6, Set 10 buc.
ID#: 1414658
 
11,00 Lei 
(TVA inclus)
Modul patch-panel Schneider
ID#: 1188753
 
1,60 Lei 
(TVA inclus)
Priza OEM TEL0029, UTP, CAT.5
ID#: 1576522
 
5,80 Lei 
(TVA inclus)
Patch Panel Digitus DN-91512U, CAT.5e, 12 Porturi
ID#: 1116078
 
64,00 Lei 
(TVA inclus)
Modul MikroTik S-85DLC05D, 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM pt RB260x,RB2011x,CCRx
ID#: 1125603
70,00 Lei-10%
63,00 Lei 
(TVA inclus)
Modul TL-SM311LS MiniGBIC
ID#: 78492
icon_transport_gratuit

 
167,00 Lei 
(TVA inclus)
Modul Start Bit SBN-SF-WC16-020, Gigabit, SFP. Singlemode
ID#: 2729340
icon_transport_gratuit

 
121,00 Lei 
(TVA inclus)
Patch cord FTP CAT6 1m
ID#: 101531
 
3,56 Lei 
(TVA inclus)
Conector RJ-45 UTP CAT5e (100 bucati)
ID#: 5186
(1 review)
 
15,27 Lei 
(TVA inclus)
Modul Start Bit SBN-SF-MC04-002, Gigabit, SFP, Multimode
ID#: 2729343
icon_transport_gratuit

 
105,26 Lei 
(TVA inclus)
Conector RJ45 FTP CAT5e (100 Buc)
ID#: 5187
 
29,96 Lei 
(TVA inclus)
Modul Start Bit SBN-SF-MC01-550, Gigabit, SFP, Multimode
ID#: 2729342
 
94,73 Lei 
(TVA inclus)
Priza simpla aplicata UTP CAT5e
ID#: 5190
 
3,38 Lei 
(TVA inclus)
Ordonare dupa: