evoMAG.ro

Diverse retea

Ordonare dupa:
Priza Dubla OEM TEL0031-6, UTP, CAT.6
ID#: 1576524
icon_transport_gratuit

 
13,55 Lei 
(TVA inclus)
Modul Start Bit SBN-SF-WC04-020, Gigabit, SFP, Singlemode
ID#: 2729339
icon_transport_gratuit

159,00 Lei-25%
119,00 Lei 
(TVA inclus)
Modul Start Bit SBN-SF-WC16-020, Gigabit, SFP. Singlemode
ID#: 2729340
icon_transport_gratuit

159,00 Lei-31%
109,00 Lei 
(TVA inclus)
Modul TL-SM311LS MiniGBIC
ID#: 78492
icon_transport_gratuit

 
167,00 Lei 
(TVA inclus)
Patch Panel Digitus DN-91524U CAT.5e, 24 Porturi
ID#: 1116063
icon_transport_gratuit

 
92,26 Lei 
(TVA inclus)
Modul MikroTik S-85DLC05D, 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM pt RB260x,RB2011x,CCRx
ID#: 1125603
icon_transport_gratuit

29,00 Lei-10%
26,10 Lei 
(TVA inclus)
Trusa de scule networking Logilink WZ0012
ID#: 489085
icon_transport_gratuit

 
71,15 Lei 
(TVA inclus)
Cablu splitter Jack Power
ID#: 1061617
icon_transport_gratuit

 
22,07 Lei 
(TVA inclus)
Priza dubla, montare pe perete Intellinet, 2 x RJ45, UTP Cat 6 (Alb)
ID#: 1122336
icon_transport_gratuit

 
25,00 Lei 
(TVA inclus)
Patch Panel Digitus DN-91512U, CAT.5e, 12 Porturi
ID#: 1116078
icon_transport_gratuit

 
55,00 Lei 
(TVA inclus)
Priza OEM TEL0029, UTP, CAT.5
ID#: 1576522
icon_transport_gratuit

 
9,00 Lei 
(TVA inclus)
Patch panel Gembird NPP-C548CM-001, 48 Porturi, CAT.5e, 19", 2U
ID#: 1271453
icon_transport_gratuit

189,00 Lei-5%
179,00 Lei 
(TVA inclus)
Modul patch-panel Schneider
ID#: 1188753
icon_transport_gratuit

 
5,00 Lei 
(TVA inclus)
Conector RJ-45 UTP CAT5e (100 bucati)
ID#: 5186
icon_transport_gratuit

(1 review)
 
14,90 Lei 
(TVA inclus)
PoE Injector MikroTik RBGPOE, Gigabit, 9-48V PoE
ID#: 1125679
icon_transport_gratuit

 
28,56 Lei 
(TVA inclus)
Incarcator priza produse VOIP
ID#: 54121
icon_transport_gratuit

 
51,00 Lei 
(TVA inclus)
Ordonare dupa: